Menu Zamknij

Rolety Materiałowe

KASETOWE

 

KASETOWE TYPU ,,UNI”

 

Kolory standard: biały,brąz

 

Kolory Lux: anoda, dąb, jasny dąb, złoty dąb, mahoń, wiśnia, orzech ciemny

 

Kolory z palety exclusive: Pod indywidualne zamówienie klienta, elementy lakierowane na wybrany kolor przez klienta

 

Kaseta: PCV, Aluminiowa

 

Prowadnice: PCV, Aluminiowe

 

Dodatkowo obciążnik łańcuszka z ciężarkiem, blokadki łańcuszka, prowadnice prowadzące i  przytrzymujące materiał

 

Montaż: za pomocą śrubek roleta zostaje przykręcona do ramy okiennej, montaż bezinwazyjny : roleta przyklejana za pomocą taśmy piankowej.

 

KASETOWE LUIZA

 

Uniwersalne rolety, które można wyposażyć opcjonalnie w prowadnice. Możliwość instalacji na ścianie lub suficie za pomocą specjalnych klipsów montażowych pozwalających na szybki montaż oraz demontaż. Łańcuszkowy system sterowania rolety  gwarantuje niezawodność przy dużych powierzchniach rolety. Możliwość zastosowanie napędu elektrycznego.

 

 

 

ROLETY RZYMSKIE

 

Możliwość uszycia z dowolnej tkaniny. Rolety mogą być w systemie łańcuszkowym bądź napędzane elektrycznie.

 

 

WOLNOWISZĄCE

 

Mini standard

 

Świetne rozwiązanie do małych okien, system posiada wieszaki przykręcane bądź montowane bezinwazyjnie. Wybór kolorów materiałów taki sam jak w przypadku rolet kasetowych. Praktycznie nie ograniczony. Elementy rp;ety w kolorze białym lub brązowym.

 

Standard 25,32,40,45

 

Roleta mocowana na solidnych metalowych wieszakach(25 do wyboru plastikowe lub metalowe) Istnieje możliwość zastosowania napędów elektrycznych. Bogata oferta tkanin.

 

ROLETY “dzień-noc’’ 

 

Ostatnio bardzo modny system składający się z podwójnego materiału, który w dowolnym momencie na oknie może być zamknięty bądź otwarty. Zapraszamy do naszej galerii.

 

DACHOWE

 

Rolety są przystosowane do każdego rodzaju okien dachowych(Velux, Roto, Farkro, Okpol) System  idealnie komponuje się z oknem poprzez szeroki wybór kolorów elementów rolety.

 

SPRĘŻYNOWE

 

Alternatywa dla rolet z systemem łańcuszkowym. Roleta wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, ktory można zatrzymać na oknie w dowolnym momencie za pomocą hamulca wbudowanego w mechanizm.